o

Hizmetlerimiz

l

Diş hekimlerimiz sizin için en özenli şekilde çalışıyor

Diş problemleri ve estetik diş görünümü kaygılarınıza çözüm buluyoruz. Ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda tecrübeli diş hekimlerimizle yanınızdayız.

İmplant
​ Tedavisi

İmplant eksik dişlerin tedavisinde kullanılan ve çene kemiğinin içine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır.

Tanı ve Tedavi Planlaması​

Ayrıntılı anamnez, tecrübeli hekimlerimizin bilgi ve birikimiyle muayene ve gözlemden sonra tedavi planlaması gerçekleştiriyoruz.

Radyolojik
Tetkik​

Ağız, diş ve çene bölgesinden alınan radyografilerle varsa patoloji veya anomalilerin saptanmasını ve değerlendirilmesini amaçlamaktayız.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi​

Ağız, diş ve çene bölgelerindeki dokuların hastalıkları, yaralanmaları ve bozukluklarının düzeltilmesi için gerekli tanı ve tedavi yöntemleri.

Gülüş
Tasarımı​

Zirkon kaplama, beyazlatma, diş eti tedavisi, köprü, diş boyu ayarlaması gibi kombine operasyonlarla hastamızın gülüşünüzü estetik duruma getiriyoruz

Ortodonti​ Uygulamaları

Dişleri hareket ettirmek, kasları ya da çenelerin büyümesini etkilemek amacıyla yapılabilecek tedavi sabit ya da hareketli olabilir. Probleminizin ciddiyetine göre tedavi şekli belirlenir.

Protetik Diş Tedavisi​

Kaybedilen dişlerin, çeşitli protezler kullanılarak, fonksiyon ve estetiğinin yerine konmasıdır. Dökülme ya da kırılma sebeplerine bağlı diş kaybı yaşayan hastalara uygulanır.

Estetik Diş Hekimliği​

Estetik Diş Hekimliği uygulamaları; Bonding, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, implant, pembe estetik (Diş eti estetiği), Ortodonti ve protez diş gibi tedavileri uyguluyoruz.

Diş Eti
Tedavisi​

Ağızdaki tüm bakterileri ortadan kaldırmaya yönelik işlemdir. Diş taşı temizliği ya da gözle görebildiğimiz eklentilerin uzaklaştırılması gibi diş etlerinin iyileştirilmesine yönelik uygulanan çeşitli tedavilerdir.

Kanal
Tedavisi​

Enfekte olmuş veya çürümüş dişleri onararak kurtarmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir.Kanal tedavisi sırasında pulpa ile diş siniri çıkarılır, dişin içi temizlenir ardından açılan boşluk doldurulur.

Çocuk Diş Hekimliği​

Çocuk diş hekimliği ağızda ilk sütdişlerinin çıktığı dönemden süt dişlenmenin bittiği döneme kadar olan süreyi kapsamaktadır. Bu nedenle de yaklaşık 1 ile 12 yaşında çocukların diş muayenesinin yapılması gerekir.

Estetik Diş Dolgusu​

Estetik dolgu, dişlerde kompozit malzeme ile kişinin diş rengine sahip dolgu malzemesi kullanılarak daha doğal ve estetik bir gülüş tasarımı elde edilmesidir. Kompozit dolgu halojen ışıkla sertleştirilir ve dişe kimyasal olarak bağlanır.

Diş
Beyazlatma​

Diş beyazlatma uygulaması sağlıklı dişleri olan bireylerde kolaylıkla uygulanmaktadır. Bununla beraber yapılacak uygulama ve yönteme diş hekimimiz karar vermektedir.

Koruyucu Diş Hekimliği​

Koruyucu Diş Hekimliği​ ile ilgili görsel sonucu Koruyucu diş hekimliği, diş çürüğü ve dişeti iltihabı gibi en sık rastlanan ağız ve diş hastalıklarının oluşmadan önce önlenmesine dayanan uygulamaları içerir.

apex logo

This is AllSmiles, a place dedicated
to clear, white & perfect smiles.

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesaplarımız